Snowboard
Skate
Freeski
Bike
Girls
Novinky Novinky
 ROCK BMX – BMX CAMP v ČR! ROCK BMX – BMX CAMP v ČR!
ROCK BMX je nový výukový...
Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3
Zmena len menšia zmena, s...
Suicide Party! Suicide Party!
Tak toto video Suicide party...
Řáholec Jam 2011 Řáholec Jam 2011
„Go as fast as you...
Monster BMX Contest Monster BMX Contest
Ani sme sa nestihli spamätať...
BMX Masters! BMX Masters!
Od 8- 10. júla sa...
[...zobraz všetky]
Kalendár Kalendár
Apríl 2020
PoUtStŠtPiSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Akcie pre tento týždeň:

Všetky akcie:
[...zobraz všetky]

Sekcia bike mi určite prepáči a príjme medzi seba trochu iný odvar. Freestyle motocross. Nie, sekcia sa nemení, o toto sa však podeliť musíme. Dosť obrazné napísané, ale keď si k biku predstavíte motor… Celkom to ide.

Ale aby sme si rozumeli. Naši český bratia sa môžu pochváliť, že majú vo svojej vlasti človeka menom Libor Podmol. Libor Podmol sa stal Majstrom sveta vo Freestyle motocross-e pre rok 2010. Neviem koľkí z vás vedia o ňom a o tomto športe aspoň niečo, napríklad ja osobne som sa na to vždy pozerala len s obdivom a myšlienkou, že tí chlapci sú bláááázni. Sú, no majú to v krvi a je to ich život. A teraz k spojeniu mena Libor a filmu ,,Tomorrow will be better”. Film ala dokument, je predovšetkým o tom ako Libor prežil svoj rok 2010, kedy okrem contestov, cestoval do Spojených štátov- rodiska FMX, jazdiť a dostať zo seba čo to dá. Kedy práve myšlienka, že aj keď vždy jazdíš so strachom v hlave, je to práve to čo ťa chráni, a jeho najväčší sen stať sa Majstrom sveta 2010 v FMX, boli zároveň jeho najväčší vnútorný support. Spolu s Martinom Přívratským a ďalšími šikovnými hlavami dali po vyše dvoch rokoch celú skladačku dokopy a film je na svete. Aby sme si ho, či už my alebo vy, mohli pozrieť a spoznať aspoň kúsok z…

 

Oficiálne oficiálna premiéra bude štvrtok 10.5.2012 v Prahe. Tá “len” oficiálna, no zato prvá, sa konala pondelok 7.5.2012 vo Valašskom Meziřičí, ČR. Ako sme sa k celej session dostali je na dlho. Každopádne, nie každý deň môžete vidieť freestyle motocross naživo a ešte k tomu v centre na námestí. Od 16:30 začala skvelá show, na ktorú sa prišlo pozrieť nespočetné množstvo ľudí. V hlavnej úlohe Libor Podmol, Petr Kuchař, Máca, Lysáček, etc, vôňa benzínu, maximálne vypätie hlasiviek a, no skúste si to predstaviť. Ja to chválim minimálne dvoma prstami hore. Stačilo sa pozrieť na tie tváre malých chlapcov, ktorí s najväčšími zreničkami sledovali a snívali. Pecka. Na samotnú premiéru pred ktorou starý panko poháňal všetko a všetkých, sme sa presunuli do Kina Svět na 19:00. Čo to bude a čo to bolo? Film som síce nevidela po prvý krát, no smiech, obdiv, potlesk, jednoducho zmes všetkých emócií v sále, zaručili tú najsprávnejšiu atmosféru, pri ktorej by ste si samotný film mohli pozrieť aj 100 krát. A kľudne aj doma, len tak s pukancami. Otázka a odpoveď na záver: Tak co, líbilo se? Áno, páčilo! Zápornú odpoveď by ste z 360 stupňov nepočuli. Ešte raz thumbs up pre všetkých, ktorí sa na filme podieľali.

 

Trailer:

 

A čo býva po premiérach? Správne, after veru after. Koncert skupiny VEES a ,,a bit pogo”, DJ Akvamen, dlhšie české rap-ovanie, milé české čašníčky, milšie české chicks, niekedy pocit, že ste spadli z Marsu do maximálnej atmosféry, minimálne 10 ľudí, ktorí sa síce s očami do strán, no na sto percent zhodovali, že slovenčina je krásna (za čo samozrejme ďakujeme), maximálne mrvenie panví na parkete, pretože DJ hral len a len dobre (a my mu za to môžeme opäť len poďakovať). Vždy však príde ten čas, kedy niekto stlačí turn off a aj tá najlepšia párty musí skončiť. Prosto proste páľte… do postelí. Luxury spánok-nespánok v kamióne, za čo vďaka Romanovi, budík na 6:45, veď snáď today/tomorrow will be better. Nebolo. Nuž, povinnosti sú povinnosti, a keď o 7 ráno na parkovisku zdravíte policajtov ako si fotia práve to vaše auto, v hlave vám behá rovnica či nasadnúť alebo nenasadnúť, je to na nezaplatenie. Hlavne veľa netrepať, tak možno až tomorrow…?

 

Kritika ala film bol skvelý, zúčastnený nápodobne, cesta domov s nevyspatou blondínkou zábavná a tí, ktorí náhodou 10.5 pôjdete cez Prahu, premiéru určite nezmeškajte. Pre ostatok prikladáme aspoň trailer a enjoy photos. Zatiaľ. Či bude premiéra na Slovensku je v osnovách kompetentných, a ako sa hovorí, nikdy nehovor nikdy.

 

text: sara

foto: sara

postpro: jane

pred 8 rokmi o 22:29, pridal: sara, kategória: Report
prečítané: 2814 x
« predchádzajúci článok: Madman Bike Camp 2011
» nasledujúci článok: Concrete Jungle Jam vol.3
Podobné články
Žiadne podobné články
Fotogaléria k článku Tomorrow Will Be Better! Fotogaléria

počet fotiek: 19
Tomorrow Will Be Better! Tomorrow Will Be Better! Tomorrow Will Be Better! Tomorrow Will Be Better! Tomorrow Will Be Better! Tomorrow Will Be Better! Tomorrow Will Be Better! Tomorrow Will Be Better! Tomorrow Will Be Better! Tomorrow Will Be Better! Tomorrow Will Be Better! Tomorrow Will Be Better! Tomorrow Will Be Better! Tomorrow Will Be Better! Tomorrow Will Be Better! Tomorrow Will Be Better! Tomorrow Will Be Better! Tomorrow Will Be Better! Tomorrow Will Be Better!
Komentáre k článku Tomorrow Will Be Better! Komentáre
Zatiaľ žiadne komentáre
+ Pridaj komentár
Online hra Online hra
Skate Invaders
Najnovšie komentáre
10/5/2012 - Nevyspatá blondínka si...
30/6/2011 - Nevadi nevadi, takto...
29/6/2011 - vďaka ...
29/6/2011 - ahoj, ja len...
15/10/2010 - športový žurnalista v...
Add to Google
RSS |