Snowboard
Skate
Freeski
Bike
Girls
Novinky Novinky
 ROCK BMX – BMX CAMP v ČR! ROCK BMX – BMX CAMP v ČR!
ROCK BMX je nový výukový...
Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3
Zmena len menšia zmena, s...
Suicide Party! Suicide Party!
Tak toto video Suicide party...
Řáholec Jam 2011 Řáholec Jam 2011
„Go as fast as you...
Monster BMX Contest Monster BMX Contest
Ani sme sa nestihli spamätať...
BMX Masters! BMX Masters!
Od 8- 10. júla sa...
[...zobraz všetky]
Kalendár Kalendár
Marec 2020
PoUtStŠtPiSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Akcie pre tento týždeň:

Všetky akcie:
[...zobraz všetky]

Výlet do Bratislavy ako vyšitý z obrázka, nie! Nie však kvôli akcii, bože chráň, tá bola akciová! Len to počasie minimálne zamrazilo. Concrete Jungle Jam vol.3, petržalský skatepark…

Ťažký piatok, sobota ráno rozlepiť oči, stihnúť vlak, s Erikom celú cestu sledovať malé vracajúce dievčatko, ktoré sa na samom konci nevedelo podeliť o hračky. Danči nás čakal na stanici a smer ,,Petržka”. Oskar pomaly zachádzal za oblaky, v parku atmosféra stále na pozitívnej nôte. Pár dní pred akciou sa zmenil rozvrh jazdenia a tak sme v sobotu namiesto Skatepark contest-u mohli sledovať Street contest. Všetko kvôli počasiu a chalani sa veru nemýlili. Vietor, že vlasy stáli, chalani si ale stále jazdili to svoje, DJ hral, Monster tiekol potokom až kým… Až kým nezačalo pršať, a nezačalo sa baliť v rýchlosti akej to šlo. Po piatku to však až tak rýchle nebolo. Aj keď v prvý deň neprišlo mnoho jazdcov, a tak vám nemôžem písať dlhé slohy, výsledky boli nasledovné:

 

  1. miesto: Ludek Sedlář
  2. miesto: Tomáš Blaho
  3. miesto: Mário Flamík

 

Chalani sa teda mohli tešiť na after, ako aj zvyšok osadenstva, predtým ale ešte nejaký ten čaj po premrznutom dni a vidíme sa večer!

 

Pôvodne sa after plánovala v klube Nekapri in art, ktorý bol však ževraj vytopený a tak sme smerovali do klubu Event. No, popravde nebol to zrovna správny podnik pre bike after, longboard do ruky a smer Plťka. Kto pozná vysvetľovať nemusím, kto nepozná stačí klub na lodi, Dunaj. Dopadla asi dobre, aj pani taxikárka si to myslela keď nás viezla domov. Ráno sa vidíme!

 

Vstávanie bolo v pohode. A možno preto, že bolo už niečo po 9 hodine. Chalanom rešpekt za to, že v parku boli už o 7 ráno. Počasie bolo stále zimné, našťastie však bež kvapiek. Jazdcov celkom mnoho, všetci úsmev na tvárach a poď zajazdiť to najlepšie! Skatepark contest rozdelený na BMX a MTB, dokopy okolo 42 jazdcov. Pomedzi si deti chodili pýtať nálepky Monster, všetci dali nejaké to pivo na vyrovnanie, obecenstvo narastalo, foťáky fotili a pomaly sa blížil čas konca. Ubehlo to maximálne rýchlo, tak vyhlásiť výsledky a no každý to svoje. Nedelňajší Skatepark contest dopadol nasledovne:

 

BMX:

1. miesto: Vilibald Vítek

2. miesto: Erik Figar

3. miesto: David Janáč

MTB:

1. miesto: Pavol Hraško

2. miesto: Patrik Gažo

3. miesto: Vilko Križan

Juniori:

1. miesto: Michal Kovačovič

2. miesto: Tomáš Štrba

3. miesto: Ľuboš Kovár

Ako vždy, congrats guys, hádam ste mali všetci dobrý pojazd. My sme si cestu vlakom domov užili pri čítaní Maximu. Alebo dospávali. Víkendy v BA, keď ešte k tomu mate na pláne akciu akou bol Concrete Jungle Jam vol.3 sú buď stredne ťažké, alebo ťažké. Tak hádam o rok!

 

text: sara

foto: sara

postpro: jane

pred 8 rokmi o 17:27, pridal: sara, kategória: Report
prečítané: 2555 x
« predchádzajúci článok: Tomorrow Will Be Better!
» nasledujúci článok: BMX Academy 2013
Podobné články
Žiadne podobné články
Fotogaléria k článku Concrete Jungle Jam vol.3 Fotogaléria

počet fotiek: 22
Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3 Concrete Jungle Jam vol.3
Komentáre k článku Concrete Jungle Jam vol.3 Komentáre
Zatiaľ žiadne komentáre
+ Pridaj komentár
Online hra Online hra
Skate Invaders
Najnovšie komentáre
10/5/2012 - Nevyspatá blondínka si...
30/6/2011 - Nevadi nevadi, takto...
29/6/2011 - vďaka ...
29/6/2011 - ahoj, ja len...
15/10/2010 - športový žurnalista v...
Add to Google
RSS |