Snowboard
Skate
Freeski
Bike
Girls
Novinky Novinky
SNOWgirls The Movie! SNOWgirls The Movie!
Nadpis znie jasne. A SNOWgirls...
Zvodné pohyby? Ale áno! Zvodné pohyby? Ale áno!
Nazvať Jamie Anderson paňou parkou...
Trik tip s Vanessou! Trik tip s Vanessou!
Na skate s Vanessou Torres!...
Čo tie baby chcú? Čo tie baby chcú?
Preložené z angličtiny a teda...
Yeah Zine! Yeah Zine!
Tak ako ste užívali víkend?...
Billabong Rio Pro Billabong Rio Pro
Sú to silné a šikovné...
Roxy Big Sur Roxy Big Sur
Čo to máme dnes? Roxy...
[...zobraz všetky]
Kalendár Kalendár
Február 2020
PoUtStŠtPiSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Akcie pre tento týždeň:

Všetky akcie:
[...zobraz všetky]

Kopec pekných a talentovaných dievčat, litre Jageru, skvelá hudba a hlavne zábava. Tak nejak by sa dala zhodnotiť dlhoočakávaná slovenská premiéra videa Sugar Beat! a jej afterparty. To všetko v Liptovskom Mikuláši v sobotu 28. 5. 2011.

Sugar Beat! pochádza z dielne Fullface Production a predstavuje asi 15 dievčat, ktoré sa venujú rôznym „adrenalínovým“ športom. Okrem tradičných  záležitostí, ako snowboarding, freeski, skate, sme videli aj štvorkolku a niekoľko disciplín biku. K zaujímavým partom určite patrila aj Slovenka Zuzka Vráblová, jazdiaca wake skate na Čuňove proti prúdu. Okrem nej sa v tomto česko-slovenskom projekte predstavili 4 Slovenky, obligátne známe aj z projektu SnowGirls – Nana Šlepecká a Zuzka Stromková reprezentovali freeski a Klaudia Medlová s Maťou Molnárovou snowboarding. Pri ich partoch bolo samozrejme v mikulášskom Dome kultúry počuť najmasivnejší feedback.

Povedala by som, že okrem hlavnej témy, ktorou bolo presadzovanie žien v skôr mužských športoch, zobrazilo videjko aj rôzne prístupy dievčat k týmto športom. Od našlapaných a cieľavedomých profíčok až po dievčatá, ktoré jazdia viac-menej hlavne len-tak pre zábavu.

A tak je to správne, pretože každý z nás je jedinečný…

Po premiére sme sa presunuli do Mikulášskeho klubu Ski, pri vstupe vyfasovali ďalšiu skúmavku Jagera a hawaijské náhrdelníky. Z tanečného parketu už bolo počuť kvalitnú music, o ktorú sa postarali DJ Fucko a DJ Tony, a pri bare sa pomaly hromadili ľudia. Je ľahko ťažké písať o párty, pretože ako býva na týchto akciách skoro každý z vás vie. Najviac sa nám však do pamäti vryl baywatch style Patrika Paulínyho, ktorí si vo vzduchu zaplával po parkete, potom polonahí guys, pretože na parkete bolo vážne hot, znak Jagera ale hlavne atmosféra, ktorá všetkých spája. A aj keď sme o štvrtej ráno skončili vymknuté na ulici, ten výlet za to stál.

Kto z Vás Sugar Beat ešte nevidel, neváhajte. Vidieť toľko vecí pokope stojí za to.

 

Projekt podporili Swiss-shop a Nikita.

 

text jane a sara

foto jane

pred 9 rokmi o 10:23, pridal: jane, kategória: Report
prečítané: 2274 x
« predchádzajúci článok: Výstava Zuzky Stromkovej
» nasledujúci článok: Martina Molnárová
Podobné články
Žiadne podobné články
Fotogaléria k článku Premiéra Sugar Beat! Fotogaléria

počet fotiek: 31
Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat! Premiéra Sugar Beat!
Komentáre k článku Premiéra Sugar Beat! Komentáre
Zatiaľ žiadne komentáre
+ Pridaj komentár
Online hra Online hra
Skate Invaders
Najnovšie komentáre
20/5/2012 - co dodat, no...
17/5/2012 - .. Ešte raz...
15/2/2012 - ja chcem tie...
6/2/2012 - huste fotky. SHRED...
24/1/2012 - a čo sa...
Add to Google
RSS |