Snowboard
Skate
Freeski
Bike
Girls
Novinky Novinky
SNOWgirls The Movie! SNOWgirls The Movie!
Nadpis znie jasne. A SNOWgirls...
Zvodné pohyby? Ale áno! Zvodné pohyby? Ale áno!
Nazvať Jamie Anderson paňou parkou...
Trik tip s Vanessou! Trik tip s Vanessou!
Na skate s Vanessou Torres!...
Čo tie baby chcú? Čo tie baby chcú?
Preložené z angličtiny a teda...
Yeah Zine! Yeah Zine!
Tak ako ste užívali víkend?...
Billabong Rio Pro Billabong Rio Pro
Sú to silné a šikovné...
Roxy Big Sur Roxy Big Sur
Čo to máme dnes? Roxy...
[...zobraz všetky]
Kalendár Kalendár
Apríl 2020
PoUtStŠtPiSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Akcie pre tento týždeň:

Všetky akcie:
[...zobraz všetky]

Keďže Beátine prípravy na ústnu maturitnú skúšku vrcholia, report z Chicks Ride vám prinášame troška neskôr. ,,Feministiká párty” ako ju niektorí ľudia nazvali, sa konala 27.4.2012 v novootvorenom clube Cartel, Dolný Kubín.

Do klubu sa ľudia začali zbierať niečo po 20:00, okolo 20:30 bol už klub plný a tak sme mohli začať s oficiálnym príhovorom. Táto akcia bola zorganizovaná v rámci praktickej maturitnej škúšky, takže bolo potrebné privítať odbornú komisiu, návštevníkom predstaviť celý tento projekt, oboznámiť ich s programom a v krátkosti prezentovať sponzorov a poďakovať im za podporu. Po tomto všetkom sme okamžite zahlásili súťaž, aby nám ľudia od nudy neušli. Súťaž v ktorej dievčatá museli čo najrýchlejšie vypiť fľaškové pivo. Najrýchlejšia ,,pijanka” vyhrala 5€ kupón na bar a môžem povedať, že víťazka ho plne využila. Po súťaži sa medzi dav rozbehli aj hostesky z Jägermeistra, ktoré všetkých schladil na minimálne -18 stpňov! Rozdávali Jägerské vence a ponúkali plné skúmavky. Počas párty sa rozdávali všelijaké nálepky od hlavného sponzora TrajekT shop-u, Longboard crew supportoval DJ-Lucky boy s jeho nálepkami, do davu sa rozhadzovali odznaky z logom Chicks ride, ktoré nám venoval Lolo, ďakujem vám všetkým!

Po tomto všetkom prišlo na rad prvé prekvapenie, ktoré bolo zrealizované za pomoci slovenskej freestylovej značky Jibstar a mladej fotografky Veroniky Lacúchovej. Fotogalégia pod názvom ,,Športom k láske”, zachytáva milostné vzťahy dievčat s ich športovými doslova pravými rukami. Ivic nám ukázala čistú lásku ku freekiingu, Sushi silné puto s boxom, Anet dôveru ku skatingu a Beáta milenecky vzťah so snowboardingom. Dievčatám veľmi pekne ďakujem za ich oddnanosť ku športu a ochotu ju aj ukázať.

O 22:00 sme začali s hlavným programom a to s premietaním športového videa SugarBeat, ktoré vám špecialne predstavovať nemuším. Videjko zožalo veľký úspech, a to až taký, že veľa ľudí ma žiadalo o link na stiahnutie. Po veľkom potlesu sa celá sála zahalila temnotou. Za podpory Trajekt shopu, DJ Fucka, domácej tanečnej skupiny Refresh a skupinke modeliek začala dlho očakávaná ,,Trajekt Fashion - Dance Show”. Ukážka zimných, letných modelov a veľa iného sortimentu ktorý ponúka kamenná predajna TrajekT-shopu. Dievčatá z REFRESH-u a skupinka modeliek si vyslúžila ten najväčší potlesk, v klube sa hybala každá ruka, bolo počuť každý jeden hlas. Menovite ďakujem Katke , Lenke, Barči, Aduš, Petre, Sime, Sise, Katke, Mati, Nike a Lenke. Počas show ste mali možnosť zahliadnuť handmade náušnice z dielne byMayer.

Po show sa o párty postaral DJ Lucky boy, ale nepohral si dlho lebo pretože sme ho prerušili s naším druhým prekvapením pre náštevníkov. Kedže v ten deň oslavovala svoje narodeniny moja veľmi dobrá kamarátka, srdce mi nedalo ju nijak neprekvapiť. A tak za pomoci mojej starej mamky sme upiekli veľký medovník. Ivic sme všetci hromadne zaspievali happy birthday a medovník putoval medzi hladných ľudí. Mylím, že v tom momente ma niektoré žalúdky začali nenávidieť.

O párty vo vysokom štýle sa naďalej staral DJ Fucko a DJ Lucky Boy. V pláne bolo aj veľkoplošné premietanie promo videa tanečnej skupiny REFRESH, žial z techhnických dôvodov, sa nám to nepodarilo. Za čo sa veľmi ospravedlňujem. Párty frčala, ľudia sa bavili, drinky na bare, dievčatá výskali a žhavili parket. Proste jednoducho úplne super kalbička. Prerušil ju už len posledný bod programu a to tombola. Môžno spomenúť, že tombola bola veľmi pestrá a rozdanie všetkých cien trvalo skoro polhodinu. V cenách boli napríklad Víkendový pobyt v Jasnej (Apartmány Pacifik), zľavy na na kúpu produktov do tlačiarne (TONERMEDIA), náušnice (byMayer), šampanské (Cartel club) , šnurky do topánok, odznaky, nálepky, otvárače, fingerboardy (TrajekT), knižný balíček a tak ďalej. Párty svoju prítomnosťou podporili aj chalani z Liptovského Mikuláša a urobili z nej žeravú lávu. Vo VIP zóne to vrelo úplne celú dobu. Párty skončila v skorých ranných hodinách, a ostal po nás jedine a jednoznačne mega bordel. Známky toho, že to bolo skvelé!

Poslednými riadkami by som sa chcela ešte raz podakovať každému sponzorovi, fotografkám Evke a Veronike, fotografom ujovi Witovi a Petríkovi, obsluhe a Cartel club, vyhadzovačom, Dj Fucko a Dj Lucky boy,Meatfly Longboard crew, Refresh-u, modelkám a Lenke, TrajekT-u, Denke a Patrikovi, LM-čanom, každému jednému ktorý to podporil, prišiel sa pozrieť a zabavil sa.

 

text: Beata

foto: Wiťo

pred 8 rokmi o 21:30, pridal: sara, kategória: Report
prečítané: 3193 x
« predchádzajúci článok: Pastelové leto
» nasledujúci článok: TIA_This is Africa!
Podobné články
Žiadne podobné články
Fotogaléria k článku Chicks Ride! Fotogaléria

počet fotiek: 57
Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride! Chicks Ride!
Komentáre k článku Chicks Ride! Komentáre
Zatiaľ žiadne komentáre
+ Pridaj komentár
Online hra Online hra
Skate Invaders
Najnovšie komentáre
20/5/2012 - co dodat, no...
17/5/2012 - .. Ešte raz...
15/2/2012 - ja chcem tie...
6/2/2012 - huste fotky. SHRED...
24/1/2012 - a čo sa...
Add to Google
RSS |