Snowboard
Skate
Freeski
Bike
Girls
Novinky Novinky
SNOWgirls The Movie! SNOWgirls The Movie!
Nadpis znie jasne. A SNOWgirls...
Zvodné pohyby? Ale áno! Zvodné pohyby? Ale áno!
Nazvať Jamie Anderson paňou parkou...
Trik tip s Vanessou! Trik tip s Vanessou!
Na skate s Vanessou Torres!...
Čo tie baby chcú? Čo tie baby chcú?
Preložené z angličtiny a teda...
Yeah Zine! Yeah Zine!
Tak ako ste užívali víkend?...
Billabong Rio Pro Billabong Rio Pro
Sú to silné a šikovné...
Roxy Big Sur Roxy Big Sur
Čo to máme dnes? Roxy...
[...zobraz všetky]
Kalendár Kalendár
Február 2020
PoUtStŠtPiSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Akcie pre tento týždeň:

Všetky akcie:
[...zobraz všetky]

Dievčatá vždy boli, sú a budú šialené do všetkého, čo sa týka trendov, či už ide o módu, umenie, hudbu, design, štýl alebo kozmetiku. A to platí aj pre štyri baby, ktorých nadšenie vyvrcholilo v tom, že založili prvú a zatiaľ jedinú čisto kozmetickú značku v "boardsport" priemysle.

Ako vznikla myšlienka…

Les Ettes vznikla v máji 2007 a jej zakladateľkami sú Carmela Fleury (Francúzko), Claudia Almendros (Španielsko), Silvi Schlereth (Rakúsko) a Vroni Poggeler (Nemecko). Vek týchto „už žien“ je medzi 28 a 34 rokov a každá má za sebou minimálne 15 rokov skúseností so snowboardingom, skatebordingom alebo surfingom. Takže keď povedia, že majú hlboké korene v „boardsports“, nie je to len fráza. Keďže na trhu nebola žiadna kozmetická značka, ktorá by oslovovala baby s vášnou pre tieto športy a životným štýlom, ktorý je s nimi spojený, rozhodli sa to zobrať do vlastných rúk. Navrhli vysoko kvalitné nealkoholické parfumy práve pre baby ako sú oni a už pár rokov po založení značky si vydobili svoje miesto na trhu. Nenasledujú žiadne zabehnuté vzory iných kozmetických spoločností, ale vytvorili si vlastný štýl a image. Začínajúc od samotných parfumov, ktoré sú nealkoholické a teda ohľaduplné k pokožke aj životnému prostrediu, cez flakóny, ktoré sa dajú otvárať a tak použiť viac krát vyrobené z recyklovaného plastu, všetky promo materiály, ktoré majú aj ďalšie využitie, až k vitrínam pre obchody, ktoré sú vyrobené z recyklovaného dreva z paliet, všetko toto podporuje princípy trvalej udržateľnosti.

 

Ako vznikol image…

Nemyslite si ale, že s ich postojom robiť veci enviromentálne vytvorili značku s nejakým „hipisáckym“ image. Chytľavými menami jednotlivých produktov ako love-ette, sol-ette, want-ette a flore-ette pritiahli, okrem verejnosti, pozornosť aj tých najprogresívnejších grafických dizajnérov vrátane Dána so slovanským menom Emil Kozak, ktorý spolupracoval aj s menami a značkami ako Kelly Slater, Element Eden, Kirk Lamps a Nike. Pre Les Ettes Emil navrhol logo, z ktorého vyplynul celkový image značky a podiela sa aj na dizajne obalov jednotlivých produktov.

Produktmi a celkovým imageom sa podarilo vytvoriť značku, ktorá je „hravá, inteligentná a podporuje kreativny, pozitívny a enviromentálny pohľad na svet“.

 

Podpora…

Vo svojej práci sú tieto baby naozaj dobré a snažia sa naozaj podporiť ženský šport. Keď sa pozrieme na medzinárodný team, nájdeme tam špičku svetového skateboardingu, surfingu a hlavne snowboardingu. Les Ettes s hrdosťou podporuje Kanaďanky Nataszu Zurek a Magalie Dubois, Angličanku Jenny Jones, Rakušanku Lisu Filzmoser, a Švajčiarsku Anne-Flore Marxer. Na stránke www.lesettes.com nájdete aktuálne kampane, ktoré s dievčatami bežia, teamovú sekciu, aj aktualizovaný blog, rozhovory, fotky a správy z babských eventov a lifestylu. Team sa tiež aktívne zapája do návrhu nových produktov. Naposledy predstavili parfum flore-ette, na ktorom spolupracoval Anne-Flore Marxer. Anne-Flore si pre svoju vôňu vybrala ingrediencie ako kvet gardénie z Tahiti a kvet pomarančovníka, ktoré jej pripomínajú cestovanie v detstve.

 

Dievčatá z Les Ettes si asi neuvedomujú čo priniesli do tohto biznisu, “ we are just these young crafty guys” v skutočnosti sú to ale priekopníčky, aktivistky, športovkyňe, umelkyňe a predstavujú vzor pre mnoho dievčat, ktoré chcú niečo dosiahnuť a ísť za svojim snom. Mali víziu a začali niečo nové, porušili zaužívané vzory a vytvorili produkt presne pre nás, baby ktoré sa zaujímajú o freestylové športy rovnako ako lifestyle a radi dobre voňajú!

 

Súťaž

Momentálne ti exkluzívne na highfive ponúkame šancu byť jednou z prvých dievčat na Slovensku, ktoré budú môcť nosiť vôňu Les Ettes. Áno je tu súťaž o všetky štyri parfumy Les Ettes, stačí do 31.5.2010 odpovedať na dve jednoduché otázky:

  1. Ktorá z vôní Les Ettes má ako jednu zo základných ingrediencií vanilku? (odpoveď nájdete na stránke www.lesettes.com v sekcii products)

  2. Ktorá z vôní Les Ettes ťa najviac zaujala?

 

Odpovede spolu so svojím menom, adresou a telefónnym číslom posielajte na mail: janka zavináč lesettes bodka com

pred 10 rokmi o 09:13, pridal: jane, kategória: Súťaž
prečítané: 2398 x
« predchádzajúci článok: Spomienky na NIKITA CHICKITA 2010 časť 1. – Škandinávia
» nasledujúci článok: Výsledky súťaže s Les Ettes
Podobné články
Žiadne podobné články
Fotogaléria k článku Les Ettes – Look Great, Smell Great! Fotogaléria

počet fotiek: 6
Les Ettes – Look Great, Smell Great! Les Ettes – Look Great, Smell Great! Les Ettes – Look Great, Smell Great! Les Ettes – Look Great, Smell Great! Les Ettes – Look Great, Smell Great! Les Ettes – Look Great, Smell Great!
Komentáre k článku Les Ettes – Look Great, Smell Great! Komentáre
Zatiaľ žiadne komentáre
+ Pridaj komentár
Online hra Online hra
Skate Invaders
Najnovšie komentáre
20/5/2012 - co dodat, no...
17/5/2012 - .. Ešte raz...
15/2/2012 - ja chcem tie...
6/2/2012 - huste fotky. SHRED...
24/1/2012 - a čo sa...
Add to Google
RSS |