Snowboard
Skate
Freeski
Bike
Girls
Novinky Novinky
Monster energy rozdáva oblečenie Monster energy rozdáva oblečenie
Veľa fanúškov má záujem o...
Cez víkend aj testovanie K2 dosiek na Štrbskom Plese Cez víkend aj testovanie K2 dosiek na Štrbskom Plese
Pri príležitosti finálového eventu SAS...
Výsledky Subaru Big Air v meste 2013 Výsledky Subaru Big Air v meste 2013
V Kremnici sa odskákal SUBARU...
[...zobraz všetky]
Kalendár Kalendár
Apríl 2020
PoUtStŠtPiSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Akcie pre tento týždeň:

Všetky akcie:
[...zobraz všetky]

Začnem obligátne. Minulá streda 7. novembra patrila okrem hmlistého počasia aj premiéram dvoch fresh filmov! Kto vie a zúčastnil sa, predstavovať nemusím. Ale na čo by sme tu potom boli, keby sme sa nepodelili o zážitky! Alive and Kickin a 2112, hlavné dva dôvody prečo bolo v tom Bateliéry toľko ľudstva!

Musím ešte napísať, že keby nebolo Ampéra (keby niekto nepoznal tak Jakuba Domoráka), bola by tento rok opäť  premiéra videí bez jazdcov. Našťastie ho máme pretože práve Ampér sa už dlhodobo snažil, aby po dvoch rokoch opäť zavítali na naše mini Slovensko aj Rip Curl guys! Nielen ich film ako tomu bolo minulý rok. Slovensko si vždy chválili, hlavne čo sa ženského pohlavia týka, takže veľký kompliment pre ženské osadenstvo. Nie sme ale ženský magazín a ja sa vraciam k podstatnému.

 

Keďže streda je normálny pracovný či školský deň, zavítala som aj ja na povinný seminár a odtiaľ šup, šup do Bateliéru. Klub sa začal plniť už od 20:00, ľudkovia si mohli urobiť radosť nejakými stickers ale aj odniesť home plagáty s podpismi od Victora De Le Rue, Victora Davieta a Janneho Lipsanena! Presne títo traja chlopaci spolu s ich tím manažérom Raphaelom Delfourom, nás poctili svojou prítomnosťou. Aby však všetko nešlo len po masle a zábava nebola len v plnom prúde, musia nastať aj nejaké tie komplikácie. Tie sa riešili v sále, keď si premietačka povedala, že dnes dobrá nebude, zahrá sa na teplú a majte sa krásne. Ešteže ten Ampér a.k.a záchranca mal aj zadné dvierka, všetko sa dalo do poriadku a dvere do sály sa tak konečne otvorili niečo pred 23 hodinou.

 

Všetci pripravený na premietanie, Yanco Král ešte zahral čo to na nôtu pre väčšie navnadenie a hybaj. Všetci naštelovaní, pár teplých slov od Rip Curl guys, Ampéra a Alive and Kickin odštartoval. Mal 25 minút, plná sála bola hlučná, tlieskajúca s očami na plátne. Po skončení nasledoval 2112 od Standard Films. O niečo dlhší a pre mňa osobne aj s väčším nákladom pre diváka (sorry RC .-) ). Hodina toho hlavného kvôli čomu sme sa v Bateliéri zišli sa skončila a nastali ešte prvé Vianoce - darčeky od sponzorov premiéry padali ľuďom nielen do rúk.

 

To už bol však za gramcami vychystaný DJ Marky aby nám predviedol svoje umenie. Krepčilo sa vynikajúco, zo sály sa časť davu presunula aj do ostatných miestností, aby sa opäť popilo, prehodilo pár teplých slov, dala vytúžená ciga a tak všeobecne, veď to poznáte.

 

Stretla som mnoho známych, čomu som veľmi rada a musím to sem jednoducho spomenúť. Po letnej pauze opäť prichádza zima, bolo to vidieť i cítiť. Nie čo sa týka teploty v klube, ale hlavne tá nálada bola pecková. Zaručovalo to aj naozaj chill prostredie. Odchádzala som skoro a zabávajúci dav som zanechala osudu, ktorý im veru nadelil, podľa rozprávania v nasledujúcich dňoch. Takže Merci beaucoup Ampérik, spáchal si to na jednotku! Vy si po týchto kecoch užite ešte fotodokumentáciu… Tri bodky to snáď vyjadrili jasne.

See you soon!

 

text: sara

foto: sara

pred 8 rokmi o 08:54, pridal: sara, kategória: Report
prečítané: 2161 x
« predchádzajúci článok: Hotzone.tv Park Opening Hintertux 2012
» nasledujúci článok: Stubai Moreboards opening
Podobné články
report: Rip Curl slopestyle 2009 na Martinkách - 24. apríla 2009
Fotogaléria k článku Rip Curl + Standard Films! Fotogaléria

počet fotiek: 28
Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films! Rip Curl + Standard Films!
Komentáre k článku Rip Curl + Standard Films! Komentáre
Zatiaľ žiadne komentáre
+ Pridaj komentár
Online hra Online hra
Skate Invaders
Najnovšie komentáre
7/9/2013 - RAY napísal: D... deň,...
7/8/2013 - budem velmi rad...
9/6/2013 - velmi pekna stranka
9/6/2013 - velmi pekna stranka
12/3/2013 - Vieme
Add to Google
RSS |